Jsme mistři vlny

Devold O společnosti  Zpracování vlny se věnujeme od roku 1853. Za tu dobu jsme se díky našim zákazníkům (tedy možná i vámi) etablovali jako světová jednička a lídr trhu s vlněným oblečením.

Děkujeme Vám, že jste věrní značce Devold!

Vlnu si sami zpracováváme a naše výrobní závody se nachází výhradně v Evropě. Jako jediní celý proces produkce vlny kontrolujeme, a to od střihu ovcí, přes předení příze, až po tkaní pletenin a šití finálního výrobku.

Děkujeme našim zaměstnancům, že tak dobře pracuji!

Jsme hnáni kvalitou a inovací. Už více než 160 roků se řídíme duchem vývoje a jsme odhodláni pomáhat našim zákazníkům k úspěchu. Jsme přitom nekompromisní, pokud jde o kvalitu. Neustupujeme z cesty a neúprosně míříme k cíli, abychom dosáhly neporovnatelně vysoké jakosti.To z nás udělalo průkopníky v produkci vlněného oblečení.

Děkujeme našim skvělým technologům a návrhářům!

Cítíme přitom obrovskou odpovědnost za všechno, co děláme a za všechny aspekty výroby, za vztahy v rámci byznysu i mimo něj. Zpracováváme jeden z nejekologičtějších materiálů na světě. Vlna je 100% přírodní a pochází z obnovitelného zdroje. Její zpracování má minimální dopad na životní prostředí.

Děkujeme všem ovečkám za jejich vlnu! (Nebojte, nezmrznou.)

Jsme neuvěřitelně hrdí na svůj norský původ a dědictví – více než 160 let umožňujeme nejen předním světovým objevitelům dosáhnout jejich osobních cílů a profesionálům poskytujeme jedinečnou formu bezpečí před všemi přírodními živly. Staňte se i Vy součástí světa Devold!